Partneři

Zde bychom rádi poděkovali všem našim partnerům, kteří se jak přímo, tak i nepřímo podíleli na vzniku a fungování služby datovka do mailu.

Pro více informací prosím klikněte na jméno partnera.

Advokátní kancelář Rejholcová
Advokátní kancelář Rejholcová právně zaštiťuje fungování projektu. Hlavní důraz je kladen na velice transparentní a oboustraně výhodné obchodní podmínky. Naše obchodní podmínky neobsahují žádné poznámky pod čarou, žádné hvězdičky a žádné dodatky napsané malým fontem. Všechny podmínky jsou přesně takové, jaké vypadají na první pohled.
Photo-Agency.cz
Fotograf Ondřej Dobiáš se na poli reklamy, fotografie a mediální tvorby se jako profesionální fotograf angažuje od roku 1998. Provozuje soukromý fotografický ateliér Photo-Agency.cz, zaměřený především na kompletni fotografický servis v: modelingu, reklamní, svatební, reportážní a užitou fotografii. Mezi jeho spokojené klienty patří např.: TESCO, Adidas, RENO s.r.o.,Entre, AETNA, QUELLE, AVION shopping park, AWIK, 6promotion, LOWEGGK, fotobanka.cz, Onyx, Benchmark s.r.o, Tribalpiercing.cz, PPL, Quo, libimseti.cz, Olympik Holding a.s., a mnoho dalších…. www.photo-agency.cz
eM Client

Nejrychlejší email pro Windows

eM Client je výborným komunikačním řešením pro firemní prostředí, protože je kompatibilní s velkou většinou serverových platforem, které poskytují komunikační řešení právě pro firemní segment. www.emclient.cz

Výběr vlastností

  • Optimalizace pro Windows 7, Vista a XP
  • Plná podpora všech emailových serverů
  • Pokrořilé rozhraní pro práci s kalendrářem
  • Překladač do cizích jazyků
  • Podpisy a emailové šablony

 

Notář

"Díky obyčejným datovým schránkám jsem se dostal do mnoha problémů, ale díky Datovce do mailu se mi to už nestane."

Podnikatel

"Datové schránky a elektronický podpis pro mě byly složité a vždy jsem se jich bál, ale díky Datovce do mailu se již nebojím a dokáži naplno využít jejich výhody pro mé podnikání."

Advokátka

"Datová schránka je složitá. Práce s ní pro mě byla vždy velice obtížná, ale Datovka do mailu mi mojí práci usnadnila."

 

Zpět nahoru